Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/taak.gl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/taak.gl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/taak.gl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/taak.gl/public_html/wp-content/plugins/jupiter-donut/includes/helpers/minify/src/Minifier.php on line 227
Peqatigiiffiit - Timersoqatigiiffiit Assammik Arsartartut Kattuffiat

Klubbinut Nalunaarsuiffik

Klubbinut Nalunaarsuiffik

Ateq Attavik Email 1 Email 2 Illoqarfik
Aqigssiaq Edvard Ostermann Egede aqigssiaq@ghf.gl  Maniitsoq
GSS Kristian Heilmann gsshaandbold@gmail.com gss@ghf.gl  Nuuk
N-48 Lena Ravn Davidsen lenaravndavidsen@gmail.com N-48@ghf.gl Ilulissat
K-1933 Bruno Josefsen josefsen10@gmail.com k-1933@ghf.gl  Qaqortoq
Kagssagssuk Karen M. Heilmann kagssagssuk@ghf.gl  kagssagssuk@ghf.gl  Nuuk
Nagtoralik Parnuuna Rosing nagtoralik1945@gmail.com nagtoralik@ghf.gl Paamiut
Norsaq HC Mamarut Amassen mamarut.amassen@attat.gl  norsaqhc@ghf.gl  Aasiaat
NUK Marie Louise Chemnitz Egede nukhaandbold@outlook.dk nuk@ghf.gl  Nuuk
S-68 Bent Møller bml@kni.gl S68@ghf.gl Sisimiut
SAK Nuno Motzfeldt-Skovgaard nuno@motzfeldt-skovgaard.com sak@ghf.gl Sisimiut
Sulloq 94 Inaluk Overballe sulloq94@ghf.gl inaluk_zeeb89@hotmail.com Uummannaq

ANINGAASALIISUT

SULEQATIT

UKUNANI ILAASORTAAVUGUT

Kontakt os

Vi er ikke tilgængelig lige nu. Men du kan sende os en e-mail, og så vender vi tilbage til dig hurtigst muligt. Massakkut pissarsiarisinnaanngikkutsigut e-mailerpigisinnaavatsigut, uterfigissavatsigit piaarnerpaamik.

Not readable? Change text. captcha txt