Klub Oversigt

Klub Oversigt

Navn Kontakt Person Email 1 Email 2 By
Aqigssiaq Edvard Ostermann Egede aqigssiaq@ghf.gl  Maniitsoq
Disko-76 Otto Magnussen andersenper71@gmail.com  disko76@ghf.gl  Qeqertarsuaq
GSS Kristian Heilmann gsshaandbold@gmail.com gss@ghf.gl  Nuuk
K-1933 Lars Kjølby larskjoelby@gmail.com k1933@ghf.gl  Qaqortoq
Kagssagssuk Sidse L. Berthelsen lyberth74@gmail.com   kagssagssuk@ghf.gl  Nuuk
N-85 Pavia Peter Fontain Pavia.peter@brugseni.gl n85@ghf.gl  Narsaq
Nagdlunguak Lena Ravn Davidsen lenaravndavidsen@gmail.com n48@ghf.gl  Ilulissat
Nagtoralik Nikolaj Hegelund nagtoralik1945@gmail.com nagtoralik@ghf.gl Paamiut
Norsaq HC Mamarut Amassen mamarut.amassen@attat.gl  norsaqhc@ghf.gl  Aasiaat
NUK Marie Louise Chemnitz Egede nukhaandbold@outlook.dk nuk@ghf.gl  Nuuk
S-68 Bent Møller bml@kni.gl S68@ghf.gl Sisimiut
SAK Dorthe Olsen doo@pe.gl  sak@ghf.gl Sisimiut
Sermeq HC Kristian-Peter Jensen krpj@sermersooq.gl sermeqhc@ghf.gl Paamiut
Sulloq 94 Inaluk Overballe sulloq94@ghf.gl sulloq94@ghf.gl  Uummannaq

VORES SPONSOR

SAMARBEJDSPARTNERE

VI ER MEDLEM AF

Kontakt os

Vi er ikke tilgængelig lige nu. Men du kan sende os en e-mail, og så vender vi tilbage til dig hurtigst muligt. Massakkut pissarsiarisinnaanngikkutsigut e-mailerpigisinnaavatsigut, uterfigissavatsigit piaarnerpaamik.

Kan ikke læses? Skift tekst. captcha txt