Klub Oversigt

Klub Oversigt

NavnKontakt PersonEmail 1Email 2By
AqigssiaqEdvard Ostermann Egedeaqigssiaq@ghf.gl Maniitsoq
GSSKristian Heilmanngsshaandbold@gmail.comgss@ghf.gl Nuuk
K-1933Lars Kjølbylarskjoelby@gmail.comk1933@ghf.gl Qaqortoq
KagssagssukSidse L. Berthelsenlyberth74@gmail.com  kagssagssuk@ghf.gl Nuuk
NagdlunguakLena Ravn Davidsenlenaravndavidsen@gmail.comn48@ghf.gl Ilulissat
NagtoralikNikolaj Hegelundnagtoralik1945@gmail.comnagtoralik@ghf.glPaamiut
Norsaq HCMamarut Amassenmamarut.amassen@attat.gl norsaqhc@ghf.gl Aasiaat
NUKMarie Louise Chemnitz Egedenukhaandbold@outlook.dknuk@ghf.gl Nuuk
S-68Bent Møllerbml@kni.glS68@ghf.glSisimiut
SAKNuno Motzfeldt-Skovgaardnuno@motzfeldt-skovgaard.comsak@ghf.glSisimiut
Sulloq 94Inaluk Overballesulloq94@ghf.glsulloq94@ghf.gl Uummannaq

VORES SPONSOR

SAMARBEJDSPARTNERE

VI ER MEDLEM AF

Kontakt os

Vi er ikke tilgængelig lige nu. Men du kan sende os en e-mail, og så vender vi tilbage til dig hurtigst muligt. Massakkut pissarsiarisinnaanngikkutsigut e-mailerpigisinnaavatsigut, uterfigissavatsigit piaarnerpaamik.

Not readable? Change text. captcha txt